Schecter Stiletto 5-strunové basgitary. S prešívaným javorom vedúcim na mahagónovej postave, s použitím javorového priskrutkovaného krku a veľkosti 35 vám táto 5-strunová basgitara poskytuje zníženú silu a hrateľnosť, ktorú potrebujete. Stiletto Severe sa dodáva s individuálnymi snímačmi zvuku Diamonds Bass od spoločnosti Schecter, tmavými chrómovými ovládacími prvkami na uchopenie úrovne hlasitosti, miešaním a produktívnou ekvalizáciou dvoch hudobných pásiem, tunermi vyrobenými priamo na mieste a aktívnymi vnútornými prvkami napájanými 9V.

Schecter 5-strunové basgitary Stiletto, Stealth, Extreme, Session

Vďaka komponentom profesionálnej kvality a silnej konštrukcii získate z obalu jasné farby, ktoré sú vhodné, a nezabudnete na možnosť sledovať a vylepšovať zvuk bez toho, aby ste museli chodiť k zosilňovaču. Vývoj Physique Throat Telo nástroja je z masívneho mahagónu s najlepším tónovaním, zakončené nádherným priehľadom cez čiernu čerešňu.

Krk vyrobený z tvrdého javora je ľahký, ale spoľahlivý, pretože je navrhnutý presne do štíhleho C dizajnu a štýlu, takže budete môcť zaznamenať každú poznámku bez toho, aby ste si skrútili ľavú ruku, d

Schecter Stiletto Extreme-5 5-strunová elektrická basgitara, palisander, čierna čerešňa

Schecter Stiletto Extreme 5 5 strunová elektrická basgitara

Stiletto Stealth, ktorý je možné získať v rovnakom 4 a 5 strunovom prevedení a je plný snímačov Schecter SuperRock Millimeters/Schecter Gemstone P s aktívnym 2-pásmovým ekvalizérom pre výšky/pruhované basy, prináša bombardovanie vytváraním chvejúcich sa odtieňov schopných uspokojiť akúkoľvek zmes. Spojte ťažké veci so Stiletto Stealth!

Schecter Stiletto Stealth-5 5-strunová elektrická basgitara, palisander, saténová čierna

Schecter Stiletto Stealth 5 5 strunová elektrická basgitara

Táto basgitara s veľkými ústami je skonštruovaná presne z rovnakého hľadiska ako každý nástroj Schecter so starostlivo vybranými tónovými drevinami a vysokokvalitnými komponentmi a navyše s konštrukciou, ktorú si všimnete, keď ju dostanete. Nástroje dodáte vtedy, keď ich budete potrebovať, aby ste dosiahli ideálny vzhľad, a keď tak urobíte, presne uvidíte, na čo sa problém zameriava.

Konštrukcia telá sú z masívneho mahagónu pre bohatý kompletný tón a vhodnú zvukovú projekciu, ako aj výstrih z viacvrstvového javora a orecha. To poskytuje optimálnu tuhosť a vytrvalosť pri vychutnávaní a poskytuje nástroju skutočne vyvážený pocit, bez ohľadu na to, či odpočívate alebo stojíte vzpriamene. Diely Príslušenstvo Aby ste nasmerovali všetku tú skvelú tonalitu z vývoja basov, Schecter nastavil EMG 35Hz snímače a 18V napájaný predzosilňovač.

K dispozícii sú regulácie množstva, mixu a farby, vrátane EMG ekvalizéra pre 2 hudobné skupiny. Ďalšie pozoruhodné komponenty zahŕňajú Schecterove vlastné presné a precízne tunery, Gemst

Elektrická basgitara Schecter Stiletto Studio-4, palisander, čierny satén See-Thru

Elektrická basgitara Schecter Stiletto Studio 4

Spoločnosť Schecter oznamuje, že pridáva Riot Program a Stiletto Session 4 a 5 strunové basy. Naše nové liečebné basy spájajú nevšedný vzhľad so špičkovými prístrojmi, a to všetko za dostupnú cenu! Na predaj v dvoch karosárskych variáciách naše charakteristické efektívne STILETTO a tiež zosilňujúce RIOT. V oboch 4-strunových (34 ) alebo 5-strunových (35 ) modeloch. Riot and Stiletto Treatment má telo z bažinového jaseňa a dve basy sú nabité energickými EMG 40DC a EMG 40J, ktoré rozhodujú o-up. Vďaka svojmu starému prírodnému hodvábu, kanadskému náročnému javorovému pražcu s ebenovou oblasťou, ktorá zabraňuje intarziám, spolu so špeciálnou postavou, ktorá poskytuje Obdobiu nepokojov a tiež programu Stiletto súčasnú klasiku. Program Riot obsahuje: Treatment Riot-4 ako aj Program Riot-5.

Schecter Riot-5 Session 5-strunová LH elektrická basová gitara, starý prírodný satén

Elektrická basová gitara Schecter Riot 5 Session 5 strunná LH

Táto basová elektrická gitara sa riadi rovnakými princípmi ako každý nástroj od Schecter, s kvalitnými tónovými drevinami, vyššími stopovými prvkami spolu s hrateľnosťou, ktorá sa nedá poraziť. Získate nielen nádhernú kvalitu zostavenia a spracovania, ale vďaka ovládacím prvkom na tele a produktívnemu systému predzosilňovača získate aj možnosť skvele vyladiť váš hluk a získať ho presne tak, ako si prajete.

Building Develop Celé telo tohto basového zvuku je mahagónové s použitím najlepšieho bubinga, ktorý poskytuje vynikajúcu rezonanciu a tón. Priechod cez krk a hrdlo je v skutočnosti viacvrstvová konštrukcia z javora/orecha. To prináša tesnosť a pravidelnosť skutočného pôžitku a zároveň eliminuje možné miesta bez života na hmatníku. Schecter prešiel ďalšiu míľu, aby si bol istý, že táto basa je viac než len množstvo jej častí a symbol sa im darí mať nástroj, ktorý vyzerá, vyzerá a verí, že si zaslúži tých najnáročnejších hudobníkov. Prvky Hardware 18-voltový vnútorný pr

Schecter Stiletto Studio-5 5-strunová elektrická basgitara, palisander, medový satén

Schecter Stiletto Studio 5 5 strunová elektrická basgitara

Tale 5 Normal ponúka žiadaný dizajn Spector NS za cenu, ktorá je v dosahu všetkých basgitaristov. Extrémne útulné zakrivené telo je skonštruované zo spoľahlivého mahagónu a športových aktivít, skutočne tvarovaný javor špičkovej kvality, jeden bit javorový krk, palisandrový hmatník s 24 pražcami a chrómové komponenty profesionálnej kvality.

Špeciálne vytvorené SSD humbuckery sú doplnené aktívnymi posilňovacími ovládacími prvkami, ktoré poskytujú 12dB boost a minimalizujú a tiež príjemné výškové a basové rukoväte. Legend 5 Regular, zdobený s vysokým leskom, ponúka vzhľad, tón a hrateľnosť basov dvojnásobne oproti cene.

Spector Bass Legend 5 Štandardná 5-strunová pasívna elektrická basgitara, biela lesk

Spector Bass Legend 5 Štandardná 5 strunová pasívna elektrická basgitara

Fender American Pro II Telecaster Gitara, Nové snímače V-Mod


Elektrobicykel ADO A20 XE

Elektrobicykel ADO A20 XE