Schecter Michael Anthony MA-4 basová gitara. Tieto basgitary obsahujú nádherné Koa best s celým telom Swamp Ash. Najznámejšia hraním na basu vo Van Halen počas ich vrcholných rokov, aby navrhli svoju charakteristickú basgitaru. Vďaka exotickej estetike vďaka vrchnej časti koa a silným tónom zo snímačov MonsterTone znie táto basová pracant tak dobre, ako vyzerá. Telo je vyrobené z močiarneho jaseňa, skvelá voľba pre basy vďaka nízkej hmotnosti, čo znamená menšiu záťaž pre váš chrbát. Koa top dáva tejto basy jedinečný vzhľad bez toho, aby bol výstredný. Bohatá zlatohnedá farba a zreteľný vzor zŕn koa vytvárajú krásne, no zároveň decentné basy. Krk má tenký profil „C“, ktorý má pohodlný tvar, ktorý nepôsobí ťažkopádne a umožňuje vám ľahko posúvať ruku hore a dole po krku.

Schecter Michael Anthony MA-4 basové gitary

Hmatník z palisandrového dreva s rádiusom 12″ poskytuje hladkú, prirodzene pôsobiacu hraciu plochu, vďaka ktorej sú hmatové tóny hračkou, najmä s pražcami X-Jumbo.

Basgitary Schecter Michael Anthony MA-4, Gloss Natural

Elektrická basgitara Schecter MA-4

Telo je vyrobené z močiarneho jaseňa, skvelá voľba pre basy vďaka nízkej hmotnosti, čo znamená menšiu záťaž pre váš chrbát. Koa top dáva tejto basy jedinečný vzhľad bez toho, aby bol výstredný. Bohatá zlatohnedá farba a zreteľný vzor zŕn Koa vytvárajú krásne, no zároveň decentné basy.

Krk má tenký “C” profil, ktorý má pohodlný tvar, ktorý nepôsobí ťažkopádne a umožňuje vám ľahko posúvať ruku hore a dole po krku. Hmatník z palisandrového dreva s rádiusom 12″ poskytuje hladkú, prirodzene pôsobiacu hraciu plochu, vďaka ktorej sú rušivé tóny hračkou, najmä s pražcami X-Jumbo. MonterTone J/P, táto MA-5 obsahuje ohromujúci Koa vedúci s postavou Swamp Ash.

Basové gitary Schecter Michael Anthony MA-5, Gloss Natural

Elektrická basgitara Schecter MA-5

Voľby Omen a Omen Excessive nebudú brať do úvahy náhodne. Tieto gitary, ktoré predvádzajú telo z basového dreva, snímače basových zvukov z drahých kameňov Schechter a vybavenú tvarovanú zadnú pätu, dokážu zapôsobiť a zároveň zostať mimoriadne funkčné.

Schecter Omen-4 2012 basové gitary, hmatník z palisandru, orechový satén

Elektrická basgitara Schecter Omen 4 2012

P-4 je úvaha o tradičnom P-baste, ale s modernou perspektívou. Vyznačuje sa split-coil snímačom a rozsiahlym umeleckým umením akejkoľvek P-pruhovanej basy, avšak P-4 má sofistikovane vyzerajúce tmavé komponenty, v USA vyrobený snímač MonsterTone-P a tenké X-jumbo pražce pre dokonalú hrateľnosť. srdcom vášho P-4 je snímač MonsterTone-P s delenou cievkou. Tento snímač poskytuje horúce, zaoblené basové zvuky, aké očakávate od rozdelenej cievky, aj keď so silnejším tónom, ktorý skutočne odhaľuje vážne basy a artikulované úrovne.

Oblasť krku je skutočne pohodlná, štíhla forma C, ktorá sa môže pochváliť palisandrovým hmatníkom s 16 rádiusmi. poskytuje elegantný, organický pocit z účasti na ploche. Medzi ďalšie funkcie patrí matica Graph Tech XL Ivory Tusq, vysokoobjemová kobylka a filtračné pražce By-Jumbo.

basové gitary Schecter P-4, hmatník z palisandru, slonovina

Elektrická basa Schecter P-4

P-5 je kúsok na vintage P-bass, ale so súčasným uhlom. Má snímač s deliacou cievkou, ako aj širokú kozmetiku akejkoľvek P-pruhovanej basgitary, aj keď športové aktivity P-5 majú elegantný čierny hardvér, snímač MonsterTone-P vyrábaný v USA a tenké pražce By-jumbo. pre najlepšiu hrateľnosť. Toto je skutočne päťstrunový dizajn, ktorý vám dodá extra strunu aj pre väčší nižší záver. Srdcom P-5 bude snímač MonsterTone-P s delenou cievkou. Tento snímač poskytuje pohodlné, kruhové basové zvuky, ktoré očakávate od rozbíjacej cievky, aj keď s ešte silnejším tvarom, ktorý skutočne odhaľuje vážne basy a artikulačné úrovne.

Krk a hrdlo môžu mať pohodlný tenký dizajn C a má 16-radiusový palisandrový hmatník poskytuje hladkú, prirodzenú, príjemnú plochu. Medzi ďalšie prednosti patrí matica Graph Technology XL Ivory Tusq, veľmi vysoká kobylka a tenké pražce X-Jumbo.

Schecter P-5 5-strunová basové gitary, hmatník z palisandru, slonovina

P-5 5-strunová elektrická basa

Robert Fripp a jeho gitarová škola: Robert Fripp Guitar Craft


Elektrobicykel ADO A20 XE

Elektrobicykel ADO A20 XE