Ibanez AFR elektrická basgitara a metóda Superior Fret Edge Treatment poskytuje úžasne hladkú a pohodlnú účinnosť. Ebony hmatník Ebony hmatník v oblasti krku poskytuje pevnú odpoveď. Snímač Bartolini X44JX Dizajn a štýl snímača Bartolini X44JX poskytujú hlbokú a výraznú farbu. Vďaka kombinácii piezo a magnetového snímača pomáhajú 2 hudobné skupiny EQ basgitaristovi nájsť ich najlepšiu sochu.

Ibanez Ebony AFR basgitara, Akustická Artwood, Snímač Bartolini

Kobylka AeroSilk MR5 Spojka AeroSilk MR5 má špeciálne sedlá, ktoré boli vyrobené tak, aby sa dali použiť pri živom vystúpení so všetkými piezo snímačmi a posilnili tradičnú akustickú odbornosť zvuku. Päťdesiatpercentný dizajn s hrdlom Oblasť krku je z 3 ks javora s 2 grafitovými tyčami vo vnútri pre dodatočnú stabilitu a je spojená s jednou polovicou tela.

Ibanez AFR4PBP elektrická basgitara, ebenový hmatník, Deep Twilight Flat

Elektrická basgitara Ibanez 4PBP

Najvyššia kvalita Worry Benefit Therapy Superior Be anxious Benefit Therapy vám ponúka super jednoduchý a pohodlný celkový výkon. Ebony hmatník na krku a hrdle ponúka pevnú odpoveď. Snímač Bartolini X55JX Rozloženie delenej cievky snímača Bartolini X55JX prináša hĺbkový a výrazný tvar. Vďaka kombinácii piezo a magnetického snímača pomáhajú dve hudobné skupiny EQ basgitaristom nájsť ich najlepší tón.

Výplň AeroSilk MR5 Kobylka AeroSilk MR5 má špeciálne sedlá, ktoré boli vyrobené tak, aby fungovali naživo so všetkými piezo snímačmi a posilňovali tradičnú akustickú excelentnosť zvuku. Plocha krku 50% budovy Hrdlo je z 3 ks javora s 2 grafitovými tyčami vo vnútri pre dodatočnú stabilitu a je spojené s 1/2 tela.

Ibanez  5-strunová elektrická basgitara, Ebony, Deep Twilight Flat

Ibanez 5PBP 5 strunová elektrická basgitara

Začiatkom 90-tych rokov sa Ibanez rozbil na trh špičkových špecialistov na veľkoústy basgitarista so svojím jedinečným poňatím veľkoústeho basgitaru Affirma. Malá a ľahká telesná hmotnosť vyvinutá Švajčiarom Luitherom Rolfom Spulerom končila basmi a štýlovým dojmom umocneným jeho ohromujúcou jednoduchou formou. Bol vyrobený tak, aby zodpovedal životne dôležitým požiadavkám interpretov, ktorí vyžadujú organicky znejúci, citlivý nástroj s veľkou výkonnou rozmanitosťou a bezproblémovou hrateľnosťou počas najdlhších vystúpení. 50 % konštrukcia s krkom Oblasť krku je z 3 ks javora s 2 grafitovými tyčami vo vnútri pre dodatočnú stabilitu a je spojená s 1/2 celého tela. Bartolini X44JX snímač Bartolini X44JX dizajn delenej cievky dodáva hlboký a pútavý tón. Vďaka svojmu mixu piezo a magnetového snímača pomáhajú 2 hudobné skupiny EQ basgitaristom nájsť ich ideálne zosilnenie. AeroSilk MR5 link Výplň AeroSilk MR5 má výrazné sedlá, ktoré boli vytvorené na použitie pri živom koncerte so všetkými piezo snímačmi a na zlepšenie kvality zvuku.

Ibanez   4-strunová elektrická basgitara, horná doska z flamovaného javora, prírodné ploché

Ibanez AFR Series 4 strunová elektrická basgitara

Začiatkom 90-tych rokov Ibanez otriasol na trhu s pruhovanými basmi vyššej kategórie s exkluzívnym pojmom veľkohubý bas Affirma. Ľahká a odľahčená postava, ktorú vytvoril Švajčiar Luither Rolf Spuler, končila v basoch s veľkými ústami a štýlovým dojmom, ktorý umocňuje jej nádherný vylepšený tvar. Bol vytvorený, aby splnil kľúčové požiadavky interpretov, ktorí požadujú úplne prirodzene znejúci, jemný nástroj so širokou výkonnou kolekciou a jednoduchou hrateľnosťou počas tých najdlhších vystúpení. Polovičná konštrukcia krku a hrdla Oblasť krku je z 3 ks javora s 2 grafitovými tyčami vo vnútri pre dodatočnú stabilitu a je spojená s 50 % našich tiel. Snímač Bartolini X55JX Rozloženie deliacej cievky snímača Bartolini X55JX poskytuje hlboký a výrazný tón. Pomocou kombinácie piezo a magnetového snímača podporuje 2-pásmový EQ basgitaristu pri hľadaní ich dokonalého tvaru. Prepojenie AeroSilk MR5 Most AeroSilk MR5 má špeciálne sedlá, ktoré boli vytvorené tak, aby fungovali so všetkými piezo snímačmi a bo

Ibanez 5-strunová elektrická basgitara, horná doska z flamovaného javora, prírodné ploché

Ibanez 5 strunová elektrická basgitara

Rad Artwood bol vyrobený na výrobu klasickej, ako aj súčasnej akustickej gitary. Techniky technologických inovácií vpred v šialenej rýchlosti a svet remeselného spracovania elektrickej gitary nie je rozmanitý. Pri vytváraní radu Artwood sme rešpektovali bohatú tradíciu v oblasti akustickej akustickej gitary, aj keď predstavujeme moderné interpretácie v našej nepretržitej honbe za tým najlepším nástrojovým sochárstvom Hudobníci hľadajúci jedinečný, klasický vzhľad bez toho, aby museli obetovať pohodlie modernej gitary. objavte ho spolu so štandardným akusticko-elektrickým umeleckým drevom

Akustická elektrická gitara Ibanez Artwood, hmatník Ovangkol, prírodný lesk

Akustická elektrická gitara Ibanez Artwood

Vedúci prístup spoločnosti Ibanez pre akustiku, modernú stratégiu k tradíciám akustických nástrojov, sa celkom prirodzene tiahne aj na ich tradičný sortiment akustických pruhovaných basov. S tónom, dizajnom a hrateľnosťou, ktoré sú mimoriadne dôležité, sú akustické basy Ibanez kreatívne inšpirujúce vybavenie postavené tak, aby prosperovalo v širokej škále hudobných podmienok. AEWB20 môže byť štíhle telo s jednoduchým výrezom v štýle tradičného akustického/elektronického basového zvuku AEWB s použitím smrekového najlepšieho, mahagónového chrbta a hrán pre akýkoľvek dobre vyvážený, otvorený tón.

snímač Fishman Sonicore, predzosilňovač AEQ-SP2

Gadgety na AEWB20 pridávajú snímač Fishman Sonicore, ako aj predzosilňovač AEQ-SP2 pre úplné ovládanie tónu, 1/4 XLR výstupy spolu s integrovaným tunerom pre rýchle a nenápadné nastavenie. Matica a sedlo s úlomkami kostí boli zvolené tak, aby si mohli vymieňať vibrácie strún prirodzeným spôsobom. AEWB20 tiež obsahuje hmatník z palisandrového dreva a pripojenie, ako aj čierne ladiace ladičky Die-Cast pre lepšiu stabilitu nastavenia.

Akustická elektrická gitara Ibanez AEWB20, palisander, prírodný vysoký lesk, pre hráčov, ktorí sú zvyknutí na silné basy celého tela

Akustická elektrická gitara Ibanez AEWB20

Basová sekvencia Artcore Striped bola vytvorená pre hráčov, ktorí sú zvyknutí na silné basy celého tela, ale chcú akustickú farbu dutého tela. Veľkosť krku a hrdla 30,3 zvyšuje komfort aktívneho hrania, ako aj akustické celé telo rozširuje farebnú schému, ktorá sa zdá byť pre vaše použitie.

Nadčasový Snímač basových zvukov na najvyššej úrovni Akustické pruhované basy Artcore obsahujú výplň a hrdlo Tradičné elitné basové snímače, ktoré vytvárajú nadčasový tón, pôsobivosť a extra produkciu. Ovládacie gombíky Sure Grip III Ovládacie gombíky Positive Hold III sú vybavené pre presné ovládanie s protišmykovou užitočnosťou, spolu s jednoduchým a nadčasovým vzhľadom.

Ibanez AFB200 Hollowbody basgitara, hmatník Laurel, transparentný čierny Sunburstm Akustické pruhované basy Artcore obsahujú výplň a hrdlo

Ibanez AFB200 Hollowbody basgitara

Elektrobicykel ADO A20 XE

Elektrobicykel ADO A20 XE