Ibanez basová gitara BTB Premium. Váš nástroj Ibanez BTB by sa určite mal rovnať kvalite vašej práce. Občas sa vám v hlave vynorí fráza špecialista: Rozhodnite sa pre kvalitné materiály, vývoj krku a hrdla a vysokokvalitné komponenty, to všetko v precízne vyrobenom zariadení. Ale zvážili ste náklady? To je miesto, kde je k dispozícii Ibanez.

Ibanez basové gitary BTB Premium, 5-strunová

Ich schopnosť vytvoriť z malých obchodov dobrú kvalitu do inšpiratívnych, no zároveň lacných nástrojov, je demonštrovaná sekvenčnými basmi BTB. Hlavy stroja Gotoh a orech BLACK TUSQ XL 35 Veľkosť hrdla BTB s pridanou dĺžkou 35-palcového hrdla poskytuje obmedzené, rovnomerné napätie bez prepadávania na zníženom konci a extra ochranu na vysokých strunách. Navyše poskytuje vynikajúcu artikuláciu, takže je skvelý pre 5 aj 6-strunové.Vývoj cez hrdlo Priechodná budova v oblasti krku ponúka obrovskú údržbu a vynikajúcu rovnováhu.Silný výrez Výrazne hlbšie výrezy BTB umožňujú jednoduchú dostupnosť vyššie pražce.Pripojenie Mono-Rail Spojka Mono-Rail ponúka ultimátne v strune ku strune

Ibanez BTB Premium BTB1606E elektrická basgitara, Natural Flat

Elektrická basgitara Ibanez BTB Premium BTB1606E

Ibanez Kolekcie najvyššej kvality poskytujú funkčnosť s vyšším záverom a spoľahlivosť pouličného bojovníka pri stredných nákladoch. Gitara a basgitary Ibanez Premium, vyrobené s rozhodovaním o spotrebných materiáloch, špecializovanými zručnosťami spracovania a náležitou starostlivosťou o detaily a informácie o elektronických zariadeniach a zariadeniach, vám odhalia možnosti, o ktorých ste si ani nevedeli predstaviť, a poskytnú vám funkčnosť nad očakávanie. 7ks Panga Panga/Purpleheart krk s grafitovými povzbudzovacími tyčami 7ks Panga Panga/Purpleheart krk a hrdlo poskytuje tonálnu kvalitu, výnimočnú notovú silu, rovnako ako jeho štíhly tvar uchopenia umožňuje vynikajúcu hrateľnosť.

Prémiová metóda s benefitom stresu Vysoko kvalitná náprava na strane starostí poskytuje super hladkú a bezpečnú účinnosť. Ibanez Custom Gadgets 3-pásmový ekvalizér so zmenou premostenia EQ Stred spínača pravidelnosti Ibanez Customized Electronic devices 3-group EQ je naším najnovším vylepšením konceptu jednoduchej, priamočiarej a nezmyselnej správy EQ. Zvýšenie a zníženie pre tento stred

Ibanez BTB Premium BTB1935 5-strunová elektrická basgitara, čierna ľadová nízkym leskom

Ibanez BTB Premium BTB1935 5 strunová elektrická basgitara

Bezpochyby by malo vaše zariadenie zodpovedať úrovni vašej práce. Občas mi príde na myseľ príslovie špecialista: zdroje na výber, dizajn až po krk a vysokokvalitné prvky, to všetko v precízne vyrobenom zariadení.

Ale zvážili ste náklady? To je miesto, kde prichádza na scénu Ibanez. Naša schopnosť vybudovať pre malé maloobchodné predajne dobrú kvalitu na povznášajúce, avšak cenovo dostupné vybavenie, dokazuje kolekcia basov BTB. 35 Scale Oblasť krku BTB má pridaný dlhý 35-palcový . Veľkosť oblasti krku ponúka malé, rovnomerné napätie bez prepadávania na zníženej povrchovej úprave a vrátane ochrany na vrchných strunách. Okrem toho poskytuje vynikajúcu artikuláciu, vďaka čomu je skvelý pre 7-strunové. Vývoj cez hrdlo Krčná a hrdlová budova poskytuje masívnu konzerváciu a vynikajúcu stabilitu.

Hlboký výrez Oveľa väčšie výrezy BTB umožňujú ľahký prístup k horným pražcom. Nerezové pražce Nerezové pražce sú známe svojim oslnivým tónom a tiež pridávajú ďalšie funkcie priateľské k hráčovi, ako napr.

Ibanez BTB Standard BTB745 5-strunová elektrická basgitara, prírodný nízky lesk

Ibanez BTB Standard BTB745 5 strunová elektrická basgitara

Elektrobicykel ADO A20 XE

Elektrobicykel ADO A20 XE