Ibanez 5-strunové basgitary SR Premium. SR ponúka basgitaristom pokročilú alternatívu. Spoločnosť ktorá si zachováva svoju popularitu sa neustále snaží reagovať na širšie požiadavky rôznych hráčov s množstvom financií. Ale bez ohľadu na špecifikácie je stred identický, SR neprestáva vzrušovať vďaka svojmu hladkému, rýchlemu krku, nízkej hmotnosti a perfektne zladeným elektronickým zariadeniam.

Ibanez 5-strunové basgitary SR Premium

Línie tváre Ibanez Premium poskytujú vysoký výkon a spoľahlivosť pouličného bojovníka na strednej úrovni. mimocestné ceny. Vysokokvalitné gitary a basgitary Ibanez, vyrobené s vybranými komponentmi, oddanými schopnosťami remeselného spracovania a starostlivosti, a profilovou elektronikou a komponentmi, vám odhalia možnosti, o ktorých sa vám možno ani nesnívalo, a ponúknu vám efektivitu nad očakávania.

Ibanez SR Premium SR182 5-strunová elektrická basgitara, prírodný nízky lesk

Ibanez SR Premium SR182 5-strunové basgitary

Už tri desaťročia predstavuje SR pre atlétov veľkoústeho pleskáča modernú možnosť. Spoločnosť Ibanez, ktorá má svoju pokračujúcu reputáciu, sa neustále snaží vyriešiť širšie požiadavky rôznych hráčov pri rôznych rozpočtoch. Ale bez ohľadu na technické špecifikácie, stred je identický – SR naďalej inšpiruje pomocou hladkého, rýchleho hrdla, nízkej hmotnosti basgitary a dokonale zladených elektronických zariadení. Všetky kolekcie Ibanez Špičková kvalita sú dokonale vytvorené na motiváciu a sú vyrobené z vyberaných vyrezávaných drevín, špičkových informačných pomôcok, hardvéru a špecializovaných odborných znalostí v oblasti kvality a starostlivosti o detaily vašej hudobnej túžby. Bohatosť zvuku, veľkolepý vzhľad a bezkonkurenčná hrateľnosť vašej série Ibanez High quality otvoria vstup do nádrže nápadov. Krk Atlas 5pc Panga Panga/Purpleheart s tyčami KTS TITANIUM Krk Atlas 5pc Panga Panga/Purpleheart poskytuje dobre vyváženú notovú inváziu a posilnenie s jedinečným sustainom. Krk a hrdlo sú konštruované s KTS TITANIUM s

Ibanez SR Premium SR5CMDX 5-strunová elektrická basgitara, čierna ľadová nízkym leskom

Ibanez SR Premium SR5CMDX 5-strunové basgitary

Atlas 15ks Panga Panga Javor Orech krk a hrdlo s tyčami KTS TITANIUM Hrdlo Atlas 15pc Panga Panga, javor, padauk, Purpleheart a orech dodáva tonálnu čistotu, vynikajúce zvýraznenie a jeho obzvlášť tenký dizajn umožňuje vynikajúcu hrateľnosť . Snímače Nordstrand Snímače Nordstrand Major Solitary napchávajú jednu konkrétnu cievku tak masívne, ako sa zmestí do módneho snímača mydlovej tyčinky, vytvárajúc plnú, efektívnu, konkurencieschopnú tonálnu textúru, aj keď si stále zachováva kvalitu, ktorá je znakom jednotlivých snímačov cievok. Vysokokvalitné ošetrenie na strane starostí Premium Be anxious Side Treatment vám ponúka úžasný čistý a útulný celkový výkon. Personalizované elektronické zariadenia Ibanez 3-pásmový ekvalizér s ekvalizérom a ekvalizérom sa vyhnete výmene strednej frekvencie Presun na strednú frekvenciu Prispôsobené elektronické zariadenia Ibanez 3-pásmový ekvalizér je naším najnovším vylepšením samotnej myšlienky jednoduchej, ľahkej a nezmyselnej správy ekvalizéra.

Všetky funkcie Enhance and Reduce pre strednú rukoväť sú zamerané na mierne odlišné frekvencie, čo je kreativita, ktorá poskytuje

Ibanez SR Premium SR5PBLTD 5-strunová basgitara, Dragon Eye Burst Low Gloss

Ibanez SR Premium SR5PBLTD 5 strunová basgitara

Už dvadsaťpäť rokov predstavuje SR športovcom v oblasti basových zvukov modernú náhradu. Ibanez, ktorý má svoju pokračujúcu reputáciu, sa neustále snaží reagovať na širšie požiadavky rôznych hráčov pri rôznych finančných rozpočtoch. Ale bez ohľadu na technické špecifikácie, srdce je rovnaké – SR neustále inšpiruje svojim hladkým, rýchlym krkom, ľahkým systémom a dokonale zladenými elektronickými zariadeniami.

Accu-cast B120 Fill Pridané široké štrbiny pre struny B120 umožňujú zahrnutie najťažších meradiel. Plochy a stanice z novej spojovacej paraboly efektívne zachytávajú sedlá a zaisťujú dokonalú smerovú jednotnosť.

Ibanez SR Standard SR305E 5-strunová basgitara, metalická strieborná Sunburst

Ibanez SR Standard SR305E 5-strunové basgitary

Snímače PowerSpan Two Coil Vyvinuté spoločnosťou Ibanez, odkryté pólové položky snímačov PowerSpan Twin Coil generujú oveľa silnejší signál a zlepšujú odozvu vo vyšších frekvenciách bez obetovania zníženého konca. Výsledkom je vlastne socha plná harmonických detailov a živého prejavu. Prispôsobené elektronické zariadenia Ibanez 3-skupinový ekvalizér s 3-cestným prepínačom Energy Touch EQ s 3 hudobnými pásmami funguje spolu s výmenou cievky pre maximálnu kontrolu množstva špeciálnych pruhovaných basových odtieňov. Dotyková funkcia (osamelá cievka) má za následok pútavý, aktívny zvuk s vynikajúcou artikuláciou.

Sekvenčný režim (humbucking) ponúka úplné, horúce tvarovanie a funkcia Power Faucet ponúka to najlepšie z oboch svetov, zahŕňa čistotu z jednotlivých cievok pomocou prebytočného tuku na spodnej strane humbuckeru. Hmatník Jatoba Jatoba má červenohnedé sfarbenie, ktoré pomocou čistého horného konca vytvára bohatý stred odrody.

Ibanez SR Standard SR305E 5-strunová elektrická basgitara, Weathered Black

Ibanez SR Standard SR305E 5 strunová elektrická basgitara

SR je neustále nabitá energiou s čistým, rýchlym krkom, ľahkou postavou a dokonale zladenými elektronickými produktmi. 5 ks javor/orech oblasť krku 5 ks javor/orech krk a hrdlo dáva tonálnu kvalitu a vynikajúcu inváziu. Hmatník Jatoba Jatoba má červenkastú hnedastú farbu a pomocou ostrého high-endu vytvára bohatý stred. Stredné pražce Stredne veľké pražce zlepšujú spoľahlivosť vašich oznámení. Systém Poplar Burl / Nyatoh Top hodnotené vlastnosti s jedinečnou štruktúrou dreva a tiež systém Nyatoh ponúka bohatý stredný až veľmi nízky koniec. Snímače PowerSpan Double Coil Odkryté pólové položky snímačov PowerSpan Two Coil, vyvinuté spoločnosťou Ibanez, vytvárajú robustnejšiu indikáciu.

Ibanez SR Standard SR405EPBDX 5-strunová elektrická basgitara, tropické morské dno

Ibanez 5-strunové basgitary SR Standard SR405EPBDX

Výplň z kolekcie Accu-cast B120 Dodatočné široké hracie automaty B120 podporujú najväčšie meradlá. Priestor na stene a kanály vašej novej plniacej misky efektívne zachytávajú sedlá, čím zabezpečujú vynikajúcu smerovú konzistenciu. Snímače PowerSpan Twin Coil Navrhnuté spoločnosťou Ibanez, odhalené pólové položky snímačov PowerSpan Dual Coil generujú oveľa silnejší signál a zvyšujú odozvu zo zvýšených frekvencií bez obetovania nižšej povrchovej úpravy. Konečným výsledkom je sochárstvo bohaté na harmonické detaily a silné frázy. Ibanez Prispôsobené elektronické produkty 3-hudobné pásmo EQ s 3-pásmovou výmenou sily 3-pásmový ekvalizér funguje spolu s pohybom cievky pre optimálny výkon v širokej škále profesionálnych basových tónov s veľkými ústami. Režim faucet (individuálna cievka) má za následok pútavý, aktívny zvuk s vynikajúcou artikuláciou. Režim série (humbucking) poskytuje plný, horúci tón a nastavenie sily poklepania poskytuje to najlepšie z oboch svetov, kombinuje čistotu vášho one coi.

Ibanez SR305E SR Štandardná 5-strunová elektrická basgitara, Sky Veil Matte

Ibanez SR305E SR štandardná 5-strunová elektrická basgitara

Sekvenčné pripojenie Accu-cast B120 Dodatočné veľké strunové sloty B120 dokážu pojať aj tie najťažšie meradlá. Stenové povrchy a stanice z novej spojovacej dosky účinne zachytávajú sedlá, čím zabezpečujú najlepšiu smerovú jednotnosť. Snímače PowerSpan Dual Coil, vytvorené spoločnosťou Ibanez, nezakryté pólové komponenty snímačov PowerSpan Double Coil vytvárajú silnejšiu indikáciu a zlepšujú reakciu z vyšších frekvencií bez obetovania nízkych dorazov.

Výsledkom je skutočne posilnenie plné harmonickej hĺbky a živého konceptu. Personalizované elektronické zariadenia Ibanez 3-hudobný ekvalizér s 3-pásmovým vypínačom Power Touch 3-hudobný skupinový ekvalizér funguje spolu s pohybom cievky pre optimálny výkon v širokej škále skúsených basových zvukov. Dotykové nastavenie (jedna cievka) vytvára pútavý, silný zvuk s vynikajúcou artikuláciou. Nastavenie rozsahu (humbucking) poskytuje úplnú, pohodlnú farbu a metóda Energy Faucet ponúka to najlepšie z oboch svetov, zahŕňa jasnosť vášho spevu.

Ibanez SR305EBL SR štandardná 5-strunová basgitara ľavoruká, zvetraná čierna

Ibanez SR305EBL SR štandardné 5-strunová basgitara pre ľavákov

Snímače PowerSpan Twin Coil Navrhnuté spoločnosťou Ibanez, vystavené pólové nástavce snímačov PowerSpan Two Coil produkujú robustnejší signál a zvyšujú reakciu z vyšších frekvencií bez toho, aby museli obetovať znížený záver. Výsledkom je vlastne farba bohatá na harmonické detaily a dynamický koncept. Personalizované elektronické produkty Ibanez 3-hudobný ekvalizér s 3-pásmovou zmenou Power Touch 3-skupinový ekvalizér funguje spoločne s výmenou cievky pre optimálne ovládanie mnohých typov profesionálnych basových odtieňov. Dotykové nastavenie (individuálna cievka) generuje pútavý, živý zvuk s vynikajúcou artikuláciou.

Range Setting (humbucking) ponúka celú, horúcu farbu a Energy Tap Setting poskytuje to najlepšie z oboch svetov, kombinuje prehľadnosť z jednotlivých cievok so všetkým prebytočným tukom na spodnej strane humbuckeru. Hmatník Jatoba Jatoba má červenkastú tmavohnedú farbu, ktorá vytvára jedinečné stredné pole s ostrým vrcholom.

Ibanez SR375E SR štandardná 5-strunová elektrická basgitara, zafírová modrá

Ibanez SR375E SR Standard 5-strunová basgitara

Elektrobicykel ADO A20 XE

Elektrobicykel ADO A20 XE