Fender Player Jazz Bass Jaco Pastorius Basgitara. Predefinoval tón hlasu vašich basových zvukov a pozíciu basgitaristu pre mnoho rokov účastníkov, spojil svety RB, rocku, jazzovej hudby, tradičných a karibských skladieb a pretvoril hudobnú panorámu podľa svojej vizionárskej stratégie na nástroj. A že to všetko urobil s basovým nástrojom Fender Jazz Striped.

Fender Player Jazz Bass Jaco Pastorius

Pastoriusov jedinečný prejav a jedinečný hluk pochádzali z jeho mysle, jeho dlane a jeho úžasnej bezpražcovej jazzovej hudby Striped bass, tu pretvorenej ako Jaco Jazz music Striped bass akustická gitara. Charakteristickým znakom je jelšové telo, javorový krk a hrdlo v tvare C s bočnými bodkami sústredenými na pražcové línie, hmatník pau ferro, retro snímače zvuku Jazz Bass s jednou cievkou, ladičky na zmenu klasickej módy, vrúbkované chrómové gombíky Presnosť Largemouth bass gombíky a pamätná doska Pastorius na oblasť krku. Luxusné hnedasté náročné puzdro, integrované pásmo a káblová televízia.

Fender Jaco Pastorius jazzová basgitara, bezpražcová, 3-farebná Sunburst

Džezová basgitara Fender Jaco Pastorius

Plus Largemouth bass V ovládaný párom Person Plus Noiseless Jazz Largemouth bass snímačov dodáva jasnosť a vrčanie, ktoré popisuje farbu basov Fender largemouth. Aktívny ekvalizér s 3 hudobnými skupinami ponúka presné tvarovanie zosilnenia pomocou prepínača na zmenu medzi živou alebo pasívnou metódou pre maximálnu všestrannosť. Oblasť krku Plus Jazz Striped bass V je efektívna, rýchla a jednoduchá vďaka jemnému saténovému prevedeniu. útulné zrolované rohy na 12 palcovom rádiusový hmatník a moderný dizajn chrbta C. Spoľahlivý rokenrolový HiMass odkaz ponúka výdrž, rezonanciu a vynikajúcu intonáciu. Vďaka retro móde Fender, vynikajúcim funkciám a úžasným novým povrchovým úpravám je účastník Plus Jazz music Bass Sounds V dokonalým zdrojom, ktorý podnieti vašu vynaliezavosť a postaví sa mimo masy.

Fender Player Jazz Bass Plus Active V 5-strunová basgitara, Cosmic Jade

Player Plus Active Jazz Bass V 5 strunová basgitara

Plus music Striped bass, poháňaný dvojicou Gamer Plus Noiseless Jazz music Pruhované basové snímače, ponúka čistotu a vrčanie, ktoré charakterizuje Fender bassculture. Aktívny ekvalizér s 3 skupinami poskytuje presné tvarovanie tónov pomocou prepínača na prepínanie medzi produktívnym alebo nepriamym režimom pre maximálnu celkovú flexibilitu Basy Player Plus Jazz Striped, krk a hrdlo sú efektívne, rýchle a uhladené v dôsledku jemného hodvábneho povrchu, pohodlné rolované rohy na 12 palcovom . rádiusový hmatník a súčasný dizajn chrbta C. Silný rokenrolový most HiMass poskytuje udržiavanie, rezonanciu a vynikajúcu intonáciu. Vďaka tradičnému typu Fender, vynikajúcim schopnostiam a nádherným novým povrchovým úpravám je Plus Jazz music Striped bass tým najlepším nástrojom, ktorý podnieti vašu kreativitu a vynikne z davu.

Basgitara Fender Player Plus Jazz Bass, Olympic Pearl

Player Plus Jazz Bass gitara

Zvuky Player Plus Preciseness Bass ovládané snímačom Participant Plus PJ ponúkajú úder a vrčanie, ktoré popisuje farbu basov. 3-pásmový produktívny ekvalizér poskytuje presné tvarovanie spevnenia s prepínateľným aktívnym/pasívnym fungovaním pre najväčšiu všestrannosť. Player Plus Presnosť a presnosť Pruhované basové hrdlo je hladké, rýchle a ľahké vďaka jemnému saténovému povrchu, pohodlným valcovaným stranám na 12-palcovom rádiusovom hmatníku a modernému tvaru chrbta C.

Rockový zvuk HiMass spojenie poskytuje podporu, rezonanciu, Vďaka tradičnému dizajnu Fender, vynikajúcim vlastnostiam a úžasným novým povrchovým úpravám je Player Plus Accuracy Bass dokonalým zariadením, ktoré podnieti vašu kreativitu a postaví sa mimo masy.

Fender Player Plus Precision Bass Elektrická gitara, Silver Smoke

Basová elektrická gitara Player Plus Precision

Keď ste pripravení vyraziť na pódium a začať hrať, budete potrebovať nástroj, ktorý je hladký, znejúci mocne a pripravený na vaše zameranie, hudobný nástroj, ako sú zvuky Person Jaguar Bass. Ofsetové telo a štíhly pocit z pôžitku mu dodávajú moderný vzhľad, adaptabilná zmes snímania mu ponúka tón hlasu, ktorý je jeho individuálny. Guľôčkový hráč Jaguar Bass Sounds, navrhnutý pre nápaditých basgitaristov, je schopný ísť vpred a vziať si čas spolu s vami v momente objavovania, získať skutočný vzhľad Fender a eleganciu. Rešpektujúc našu históriu a zároveň si zachovávajúc našu pôsobivú dušu, vrčiaci snímač Person Range s individuálnou cievkou Jazz Largemouth je spojený s jasne znejúcim, extra tučným stredným snímačom Person Collection s delenou cievkou Preciseness Bass pre 1-2 údery seizmickej Blatník veľkoústy posilniť. Jediná správa hlasitosti pre každé jedno zdvihnutie vám umožní zmiešať oboje podľa preferencií, zatiaľ čo tlačidlo expertného tvaru tvorí vašu silu aj pri mnohých

Fender Player Jaguar elektrická basgitara, javorový hmatník, Tidepool

Elektrická basgitara Fender Player Jaguar

Vzhľadom na svoje autentické vystúpenie v roku 1964 sa zvuk Mustang Bass stal určite jedným z najtrvalejších štýlov basov Fender s veľkými ústami a objavil si cestu do rúk a zápästí basistov od The Moving Stones až po snahy My Chemical Romantic. Táto aktualizovaná verzia od jednoduchého podzemného hrdinu poskytuje účinnosť našich úctyhodných basových snímačov P Largemouth a J Bass až po klasický dizajn a štýl Mustangu pre prispôsobenie, hromový basový zvuk s jednoduchým pocitom pri hraní a hladkým viditeľným typom.

Basgitara Fender Player Mustang PJ, javorový hmatník, Sienna Sunburst

Basgitara Fender Player Mustang Bass PJ

Elektrobicykel ADO A20 XE

Elektrobicykel ADO A20 XE