Bassgitara Fender American Professional II Jazz Bass Fretless priťahuje viac ako šesťdesiat niekoľko rokov napredovania, motivácie a pokroku, aby uspokojil požiadavky dnešného pracujúceho človeka. Náš obľúbený Slim C, krk a hrdlo, teraz športové aktivity, elegantné valcované strany hmatníka, brilantný organický satén povrchová úprava, ako aj novo vytvarovaná zadná päta hrdla pre maximálne útulný pocit a ľahkú dostupnosť. Nové individuálne cievkové basové snímače V-Mod 2 džez Largemouth majú tendenciu byť členitejšie než kedykoľvek predtým, pričom dodávajú údernosť a jasnosť, pre ktorú sú basy Jazz Largemouth uznávané.

Fender bassgitara American Professional II Jazz, Slim C, Bezpražcová

American Pro II džez Music Bass Fretless ponúka okamžitú známosť a zvukovú flexibilitu. Budete skutočne cítiť a počuť okamžite, s rozsiahlymi rôznymi vylepšeniami, ktoré netvoria prakticky nič menšie ako nové bežné pre špecializované nástroje.

Fender American Profesional II džez Bass. Bezpražcová gitara, 3-Color Sunburst

Fender Jazz Bass American Professional 2 Bezpražcová gitara

Basgitara American Specialist 2 Jazz Largemouth vychádza z viac ako šesťdesiatich rokov vývoja, motivácie a evolúcie, aby naplnila potreby dnešného prevádzkového účastníka. Naša veľmi obľúbená oblasť krku Slim C teraz športové aktivity čisté zrolované rohy hmatníka, povrchová úprava Super-Organic hodváb a novo tónovaná päta na krku pre skutočne maximálne pohodlný pocit a priamy prístup k vyššiemu registru. Nové V-Mod 2 Jazz music Snímače basov s jednou cievkou budú zreteľnejšie než predtým, hoci poskytujú pôsobivosť a kvalitu, ktorou je jazzová hudba Largemouth bass známa.

Zvuky basov pre jazzovú hudbu American Pro 2 ponúkajú okamžitú známosť a zvukovú všestrannosť. skutočne cítiť a počúvať bez meškania, s rozsiahlymi rôznymi zmenami, ktoré v rámci nového štandardu pre expertné nástroje neprinesú absolútne nič.

Fender American Professional 2 džez Bass gitara, palisander, 3-Color Sunburst

Americká džezová basgitara Fender Professional 2

US Professional II Jazz Bass Sounds V priťahuje viac ako 60 rokov vývoja, inšpirácie a pokroku, aby uspokojil potreby dnešného prevádzkujúceho človeka. Náš obľúbený Slender C na krku a hrdle teraz športové aktivity čisté valcované strany hmatníka, a Super-All-natural satén dosiahnuť, rovnako ako novo tónovaný krku päty pre maximálne pohodlné naozaj pocit a ľahký prístup k vyššej registrácii. Nové V-Mod II Jazz Striped bass V-snímače s jednou cievkou budú zreteľnejšie než predtým, pričom budú poskytovať pôsobivosť a čistotu, ktorou sú basy veľkých úst pre jazzovú hudbu známe.

US Pro 2 Jazz music Bass Sounds V poskytuje rýchlu známosť a celkovú zvukovú flexibilitu budete skutočne cítiť a okamžite počuť, s rozsiahlymi rôznymi vylepšeniami, ktoré netvoria prakticky nič menšie ako nové bežné zariadenia pre expertov.

Fender American 2 Jazz V Guitar, Rosewood, 3-Color Sunburst, Still left-Hand

Džezová Bass American Professional 2 V Guitar

US Expert 2 Jazz Largemouth bass Still left-Hand preberá z viac ako 60 rokov tvorivosti, inšpirácie a pokroku, aby uspokojil požiadavky dnešného fungujúceho účastníka. Naša veľmi obľúbená oblasť krku Lean C teraz športové aktivity ľahké rolované rohy hmatníka, Excellent-Normal saténová povrchová úprava plus novo tvarovaná päta v oblasti krku pre pocit maximálnej istoty, ako aj jednoduchý prístup k uppr vytvoriť účet.

Nové jednocievkové snímače V-Mod II Bass sú rozhodne členitejšie než kedykoľvek predtým, aj keď dodávajú údernosť a čistotu, pre ktorú je Jazz Bass uznávaný. American Pro 2 Striped bass Left-Hands poskytuje okamžitú známosť a zvukovú flexibilitu, ktorú budete okamžite vnímajte a počujte vďaka rozsiahlym vylepšeniam, ktoré čoskoro prinesú nič menšieho než nové bežné zariadenia pre špecialistov.

Ľavoručná basgitara Fender American Profi  Jazz, Miami Blue, Left-Hands poskytuje okamžitú známosť a zvukovú flexibilitu

Ľavá basová gitara Fender American 2 Jazz

US Expert 2 Presnosť a precíznosť Largemouth džez bass čerpá z viac ako 60 niekoľkoročných inovácií, nápadov a evolúcie, aby splnili požiadavky dnešného fungujúceho človeka.

’63 P Bass sound profil hrdla teraz atleticky čisté zrolované rohy hmatníka, vynikajúce All – Dokonalý prírodný satén plus novo tvarovaná päta na krku pre každý maximálne útulný pocit a jednoduchá dostupnosť top vytvoriť účet. Nový snímač V-Mod 2 Precision Bass s rozdelenou cievkou je oveľa členitejší ako v minulosti, hoci dodáva pôsobivosť a vrčanie zvukom P Bass. budete cítiť a počúvať okamžite, vďaka širokým vylepšeniam, ktoré v rámci nového štandardu pre profesionálne vybavenie neprinesú prakticky nič.

Fender American Profi 2 precízna basgitara, palisander, 3-farebný Sunburst

Americká precízna basgitara Professional 2 džez

Elektrobicykel ADO A20 XE

Elektrobicykel ADO A20 XE