Džezová basgitara Fender Performer. US Jazz music Bass, vyrobené v Corone v Kalifornii, ponúka mimoriadny tvar a skutočný pocit, ktorý očakávate od skutočného Fendera, okrem nových vylepšení, vďaka ktorým je hra oveľa povznášajúca. Zvuky US Performer Jazz Bass zahŕňajú individuálne Yosemitské zvuky. cievkové snímače, navrhnuté pre bohaté, výrazné odtiene. S úrovňovými rozloženými pólovými položkami na zvýšenie výkonu a šelakovým povrchom, ktorý umožňuje cievke vdychovať a vydychovať pri manipulácii s názormi, sa snímače Yosemite Create active javia ako vhodné pre akékoľvek hudobné podmienky.

Jazz basová gitara Fender American Performer, Mustang, Accuracy Largemouth

Basgitara Us Performer Jazz Striped sa tiež vyznačuje obvodom Greasebucket, ktorý umožňuje navrhujete svoje úrovne bez potreby zavádzania basov s veľkými ústami, čím šetríte hluk. Moderný C, navrhnutý pre hrdelnú atletiku a 9,5, rádiusový hmatník, ktorý je pohodlný pre takmer každú módnu zábavu, spolu s 21 jumbo pražcami, ktoré vám umožnia jednoducho sa hudobne vyjadriť.

Fender American Performer Jazz Bass, palisandrový hmatník, 3-Color Sunburst

Fender American Performer Jazz Bass gitara

Rýchly zvuk amerického občana Performer Mustang Bass, ktorý sa narodil v Corone v Kalifornii, poskytuje vynikajúcu farbu a skutočný pocit, ktorý očakávate od realistického Fendera, spolu s novými inováciami a špecifickým snímačom s deliacou cievkou, duplikovaným počas autentických 70. rokov. kresby, vďaka ktorým je oveľa viac inšpirujúce k vystúpeniu. The United States Performer Mustang Largemouth Bass obsahuje Yosemitský reproduktor Mustang Bass s delenou cievkou a vrčiaci snímač Yosemite s individuálnym cievkovým pripojením Jazz Striped, vyrobený pre bohaté , výrazné odtiene.

S hladko rozmiestnenými pólovými nástavcami na zlepšenie výsledku, ako aj šelakovým povlakom, ktorý umožňuje cievkam vdychovať a vydychovať pri riešení spätnej väzby, sa snímače Yosemite javia ako ideálne pre akýkoľvek hudobný scenár. American Performer Mustang Bass je tiež vybavený farebným obvodom Greasebucket, ktorý vám umožňuje navrhnúť si úrovne bez potreby zavádzania basov, čím chráni váš zvuk. Moderná oblasť krku v dizajne C má 9,5 – r

Basová gitara Fender American  Mustang, hmatník z palisandru, 3-farebný Sunburst

Basgitara Fender American Performer Mustang

American Accuracy Largemouth bass, dodávaný v Corona, Cal, ponúka vynikajúcu farbu a pocit, aký očakávate od realistického Fendera, spolu s novými funkciami zameranými na účastníkov, vďaka ktorým je výkon ešte pôsobivejší. The America Accuracy and Precision Largemouth bass obsahuje Yosemitský prerušovací snímač Accuracy Bass zvukov stredovej časti spolu s vrčiacim Yosemitským single-coil Jazz music Snímač s pruhovaným basovým spojom, vyrobený pre bohaté, výrazné farby. S rovnomerne rozloženými pólovými nástavcami na zvýšenie produktivity spolu so šelakovým povrchom, ktorý umožňuje cievkam dýchať pri ovládaní komentárov, snímače Yosemite generujú dynamiku, zdá sa, že sú vhodné pre akékoľvek hudobné podmienky.

The American Accuracy Striped bass funguje aj v tónovom obvode Greasebucket čo vám umožní upraviť si úroveň bez toho, aby ste museli použiť pruhované basy, čím sa šetrí váš hluk. Moderný C – navrhnutý pre športové aktivity s krkom a 9,5 – rádius hmatníka, ktorý je pohodlný pre virtu

Fender American Precision Bass, hmatník z palisandru, 3-Color Sunburst

Fender American Performer Precision Bass

American Professional II Jazz music Pruhované basy Left-Hands vychádza z viac ako 60-ročnej kreativity, inšpirácie a evolúcie, aby splnili požiadavky dnešného účastníka pracujúceho v práci.

Peferovaný Slender C, krk a hrdlo, teraz športové aktivity hladké valcované hrany hmatníka , Super-Natural satén doplnený spolu s novo tvarovanou pätou hrdla pre každý maximálne bezpečný zmysel a jednoduchý prístup k hornej časti. Nové individuálne cievkové basové snímače V-Mod II Jazz Largemouth majú tendenciu byť členitejšie ako predtým, keď dodávajú údernosť a čistotu, ktorou je basgitara Jazz Largemouth známa. Basgitara American Pro II Jazz Largemouth Bass Kept-Fingers vám prináša rýchlu známosť a zvukovú všestrannosť. Vycítite a budete okamžite počúvať, s rozsiahlymi zmenami rozsahu, ktoré neznamenajú nič menšie ako nový štandard pre profesionálne nástroje.

Fender American Pro II Jazz ľavoruká basová gitara, palisander, 3-farebný Sunburst

Ľavá basová gitara Fender American Pro II Jazz

Striped bass-ic Revolution Bass znie, je to miesto, kde tok uspokojuje melódiu a vytvára spravodlivý rytmus, ktorý pri jeho používaní vyvoláva pohyb. Bez Fender Accuracy Bass, prvých elektrických basov, by boogie podlahy mohli byť holé. S pribúdajúcimi skladbami sa naše vybavenie postupne mení a výsledkom je dnešný model kľúčového hudobného nástroja, zvuk americkej basy Professional Preciseness. Individuálne vyvinuté Michaelom Lumpom V-Mod rozdeľovacia cievka. Presnosť Snímanie basových zvukov ’63 P Veľkohubé basy krk a hrdlo účet Kostné tkanivo orech 20 filtrov vyšších pražcov pre zoznámenie sa s naozajstným pocitom HiMass Retro pripojenie pre väčšiu ochranu.

Grafitové tyče Posiflex na vystuženie oblasti krku

Zariadenie na nastavovanie vrúbkovaného hriadeľa, Grafitové tyče Posiflex na vystuženie oblasti krku Obsahuje Professional Molded Hardshell situácia Snímače V-Mod Precíznosť V-Mod Basové snímače Largemouth sú upravené modely v našom tradičnom starožitnom dizajne snímačov. Tieto snímače s delenou cievkou sú vybavené základným basovým zvukom Fender, ktorému rozumiete a máte ho radi

Basová elektrická gitara Fender American Pro Precision, palisander, červená Candy Apple

Basová elektrická gitara Fender American Pro Precision

Elektrobicykel ADO A20 XE

Elektrobicykel ADO A20 XE