Jazzové basgitary Squier Vibe, Contemporary Active, Jazz Bass HH poskytuje moderné funkcie a odvážnu estetiku ikonickej základni Fender, aby vyhovovala dnešným najnáročnejším a najodvážnejším športovcom. V strede s touto basou je pár keramických humbucking snímačov Squier SQR ovládaných živým 9-voltovým predzosilňovačom navrhnutým spoločnosťou Fender, ktorý poskytuje intuitívne ovládanie hlasitosti, mix snímania, štandardný tón a naskladané rukoväte na zvýšenie basov a výšok.

Jazzové basgitary Squier Fender, Vibe, Contemporary Active

Javorové hrdlo bolo vybrané pre jeho ideálne tvarovanie a stabilitu, spolu s tvarovaným zadným štýlom päty umožňuje lepší prístup k horným pražcom. Prvky skvelého výkonu dopĺňajú kolekciu funkcií a budú zahŕňať moderné spojenie s pridanou veľkosťou pre vylepšenú telesnú rezonanciu a kolekciu širokých otvorených ladiacich zariadení pre čisté ladenie. Náznaky v štýle zachytávania zraku obsahujú tajný tmavý počítačový hardvér spolu s elegantným farebným vreteníkom s chrómovou grafikou pre akýkoľvek prémiový vzhľad.

Squier Contemporary Active Jazz Bass HH basgitara, Sky Burst metalíza, SQR ovládaných živým 9-voltovým predzosilňovačom navrhnutým spoločnosťou Fender

Squier Contemporary Active Jazz Bass HH basgitara

Squier Modern Lively Jazz Music Pruhované basy HH V poskytujú moderné charakteristiky a odvážny vzhľad ikonickému systému Fender, ktorý uspokojí dnešných najnáročnejších a odvážnych športovcov. Srdcom tejto basy je sada hlinených snímačov Squier SQR s humbuckingom poháňaných prostredníctvom energického 9-voltového predzosilňovača navrhnutého spoločnosťou Fender, ktorý poskytuje užívateľsky prívetivé rukoväte pre množstvo, zmes snímania, konvenčné tóny a vrstvené vylepšenia pre pruhované basy a výšky.

Pečené javorové hrdlo bolo vybrané kvôli jeho najlepšej farbe a stabilite a tvarovaný dizajn a štýl zadnej nohy umožňuje lepší prístup k horným pražcom. Skvelý celkový výkon završuje kolekciu funkcií a môže zahŕňať modernú výplň s prídavnou hmotou pre vylepšenú rezonanciu celého tela a dvojicu široko otvorených nastavovacích strojov pre čisté ladenie. Pútavý štýl zahŕňa nenápadné čierne komponenty a elegantný farebný vreteník s chrómovými znakmi pre vynikajúci vzhľad.

Squier Contemporary Active Jazz Bass HH V basgitara, gunmetal metalíza

Squier Contemporary Active Jazz Bass HH V Bass gitara

Ako pocta niekoľkým rokom zrodu, Timeless Feel Jazz music 60. rokov Striped bass spája prvotriednu hrateľnosť, vďaka ktorej je populárna s flexibilitou a obrovskou farbou dvoch alnico snímačov Fender vyrobených s individuálnymi cievkami. Príjemné a priateľské vlastnosti zahŕňajú tenký a pohodlný užívateľský profil C-tvarovaného krku s priamočiarym hmatníkom s polomerom 9,5 a tenkými veľkými pražcami a tiež klasickú kobylku so závitovými sedlami.

Tento retro dizajn Squier tiež charakterizuje 60-tych rokov motivované označenie vreteníka, poniklované vybavenie a hladkú retro-farebnú lesklú oblasť krku dotvorenú pre vizuálnu atmosféru starej vysokej školy. 100% dizajn Fender Ovplyvnený jazzovými pruhovanými vzormi 60. rokov 20. storočia Snímače Alnico vyvinuté Fenderom Starožitne tónovaná lesklá povrchová úprava oblasti krku Poniklované vybavenie Pravé dobové označenie hlavovej časti Vyvinuté Alnico snímačom Fender Tento dizajn obsahuje alnico delený diel navrhnutý Fenderom – snímač cievky pre autentický tón Fender. Retro ŠTÝL

Squier Classic Vibe Jazz Bass Elektrická gitara 60. rokov, 3 tónový Sunburst

Squier Classic Vibe Jazz Bass Elektrická gitara 60. rokov

Jazzová hudba Classic Ambiance zo 70. rokov Striped bass V je skutočne prikývnutím k vývoju J Bass zo 70. rokov, ktorý kombinuje vysokú kvalitu hrateľnosti, vďaka ktorej sa stal známym, s celkovou flexibilitou a masívnou farbou dvojitého alnico vytvoreného Fender. individuálne cievkové snímače. Funkcie priateľské k hráčom dodávajú štíhlu a pohodlnú oblasť krku v tvare C tým, že majú priamočiary hmatník s polomerom 9,5 a vysoké pražce spolu so starožitným spojením so štrbinovými sedlami.

Tento spätný dizajn Squier tiež obsahuje značky na čele zo 70. rokov 20. storočia, poniklovaný hardvér a hladké hrdlo s leskom v starožitnom tóne, ktoré sa hodí pre umeleckú atmosféru staršej vysokej školy kompletne vytvoril Fender ovplyvnený jazzovou hudbou 70-tych rokov 20. storočia Typy basových zvukov Alnico snímače vyrobené Fender Retrofarebný lesk na krku a hrdle Poniklovaný hardvér Značky vreteníka vhodné pre dané obdobie Vyvinutý Alnico snímač Fender Tento dizajn obsahuje alnico vyrobený Fender osamotené cievkové snímače pre

Squier Classic Vibe Jazz Bass V 5-strunová elektrická gitara 70. rokov, javor, čierna, Fender Retrofarebný lesk na krku a hrdle

Elektrická 5-strunová elektrická gitara Squier Classic Vibe ’70s Jazz Bass V

Elektrobicykel ADO A20 XE

Elektrobicykel ADO A20 XE