Basové gitary Dean Edge od moderných prehrávačov basových zvukov pre súčasných hráčov s basovými zvukmi. Tu je majster Dean 5 strún vašej série. Tento štýlový rad je navrhnutý pre posilnenie a spokojnosť. S telom vyrobeným z mahagónu plus orech/javor má za následok rezonanciu a obmedzený spodný povrch, ktorý je bezkonkurenčný.

Basové gitary z mahagónu Dean Edge Pro, Select

5-dielny javor/orech krk a hrdlo nielenže prispieva k rovnováhe, ale uvedomuje si kvalitu prakticky každého štýlu skladieb. Snímače v štýle DMT vďaka živému 3-skupinovému EQ umožňujú nekonečné možnosti farieb.

Dean Guitars Edge Pro 5-strunová elektrická basgitara, ebenový hmatník, orechový satén natural

Dean Edge Pro 5-strunová elektrická basgitara

Vytvorené spolu s Deanom súčasnými hráčmi na basgitaru pre účastníkov modernej basgitary. Tento štýlový rad je navrhnutý pre vyrezávanie a spokojnosť. Postavu vyrobenú z mahagónu, ako aj vrch z orecha/javora vedie k rezonancii spolu s pevným spodným záverom, ktorý je bezkonkurenčný. 5-dielne javorové/orechové hrdlo nielenže dodáva stabilitu, ale berie na vedomie čistotu v akomkoľvek druhu hudby. Snímače DMT Design s produktívnym 3 hudobným ekvalizérom umožňujú nekonečné možnosti vyrezávania.

Dean Guitars Elektrická basgitara Edge Pro, ebenový hmatník, orech Satin Natural

Dean elektrické basové gitary Edge Pro

Vyrobené s modernými basgitaristami pre moderných hráčov s pruhovanými basmi. Táto 6-strunová beštia používa 35-stupňovú dĺžku na vyváženie intonácie a úzkosti strún s najlacnejšou a väčšinou jedinečných ladení v skladbách. Tieto elegantné línie sú vyvinuté pre vyrezávanie a potešenie. Použitie postavy vyrobenej z mahagónu spolu s orechom/javorom s najvyšším hodnotením vytvára rezonanciu plus malý spodný doraz, ktorý je najlepší. 5-dielny javor/orech krk a hrdlo poskytujú nielen stabilitu, ale uvedomte si aj čistotu v každom štýle melódií. Snímače DMT Layout s produktívnym 3 hudobným skupinovým EQ umožňujú neobmedzené možnosti farieb.

Dean Guitars Elektrická basgitara Edge Pro, ebenový hmatník, orech Satin Natural

Elektrická basgitara Edge Pro

S ohľadom na tých najšpecializovanejších a najvyberavejších farebných fanatikov, tento 5-strunový basový zvuk v rámci pruhovaných basových displejov Select Collection je schopný roztrhnúť. Systém Swamp Ash využívajúci Poplar Burl/ Maple Najlepšie tieto basové zvuky sú pre tých, ktorí majú radi nadčasovú sochu so súčasnou inváziou. Grow Maple, Walnut Throat spolu s hmatníkom Pau Ferro zahŕňajú stabilitu a teplo. Snímače DMT Layout a aktívny 3-pásmový EQ obvod plnia tento rozsah s nekonečnými možnosťami.

Dean Guitars Edge Select 5-strunová basgitara, Pau Ferro, Burled Poplar Satin Natural

Dean Edge Select 5-strunové elektrické basové gitary

S použitím najpraktickejších a najvyberavejších tónových ventilátorov, o ktorých uvažujeme, toto rozšírenie radu veľkých basov Pick Range demonštruje, že počúvame. Telo z Swamp Ash s Toplar Burl/ Maple Najlepšie hodnotená táto basa je pre mnohých, ktorí majú radi vintage farbu s moderným atakom. Grow Maple, Walnut Neck a hmatník Pau Ferro dodávajú stabilitu a teplo. Snímače DMT Layout a aktívny obvod EQ s 3 hudobnými skupinami dopĺňajú tento rozsah s nespočetnými alternatívami.

Dean Guitars Edge Select elektrická basgitara, Pau Ferro, Burled Poplar Satin Natural

Dean Edge Select elektrické basové gitary

Spolu s najšpecializovanejšími a najvyberavejšími milovníkmi tónov v srdci, tento 6-strunový basový zvuk v rámci Choose Series využíva dĺžku 35 rozsahov na vyváženie a zosilnenie takmer pri každom súčasnom nastavení. Swamp Ash physique s použitím Poplar Burl, Maple Najlepšie tieto basové zvuky sú pre mnohých, ktorí majú radi tradičnú farbu s moderným útokom. Flourish Maple/ Walnut Krk a hrdlo spolu s hmatníkom Pau Ferro dodávajú stabilitu a teplo. Snímače DMT Design a energický 3-pásmový EQ obvod tvoria tento rad s nespočetnými možnosťami.

Dean Guitars Edge Select elektrická basgitara, Pau Ferro, Burled Poplar Satin Natural

Edge Select elektrická basová gitara

Tale 4 Normal poskytuje požadovaný fyzikálny štýl Spector NS za cenu, ktorá môže byť dosť dostupná pre basgitaristov. Extrémne útulná zakrivená postava je skonštruovaná zo zvukového popola a obsahuje skutočný ohnivý javor, päťbitový javor a krk padauk, 24 stresový hmatník amara, špeciálny vysoko kvalitný chrómový hardvér, ako aj vysokohmotné pripojenie. Špeciálne vytvorené snímače Spector PJ dizajnu sú sprevádzané aktívnymi EQ rukoväte s dvomi hudobnými pásmami, ktoré ponúkajú 12dB zlepšenie alebo zníženie pre výškové a basové rukoväte. Tale 4 Regular, zdobený skvelým leskom, poskytuje vzhľad, tón a hrateľnosť basov, ktoré sú dvojnásobkom ceny.

Spector Bass Legend 4 Štandardná 4-strunová elektrická basgitara, Black Cherry Gloss

Spector Bass Legend 4 Štandardná 4 strunová elektrická basgitara

Tale 4 Common ponúka vyhľadávaný dizajn Spector NS za cenu, ktorá je určite v dosahu všetkých basgitaristov. Extrémne pohodlná zakrivená postava je vytvorená zo silného mahagónu a športových aktivít, aktuálne tvarovaný javor s najvyšším hodnotením, 1 bitový javorový krk a hrdlo, palisandrový hmatník s 24 pražcami a odborné chrómové vybavenie. Špeciálne navrhnuté snímače SSD PJ sú sprevádzané aktívnymi riadiacimi prvkami, ktoré ponúkajú zvýšenie a zníženie o 12 dB a tiež zábavné výškové a basové rukoväte. Icon 4 Regular, vyzdobený s vyšším leskom, poskytuje vzhľad, farbu a hrateľnosť basov dvojnásobnú oproti cene.

Spector Bass Legend 4 štandardná pasívna gitara, biely lesk

Štandardná pasívna gitara Spector Bass Legend 4

Elektrobicykel ADO A20 XE

Elektrobicykel ADO A20 XE