Basgitara Jackson Pro Series Spectra Bass SBP. Zvuky Jackson Pro Range Spectra Bass sú v skutočnosti precízne vyrobený nástroj využívajúci svoju podstatu priamo v názve, basy pre profesionálov. Odvážne veľkohubé basy, ktoré nie sú len znížené vyššie ako u ostatných jednotlivcov, basové zvuky vytvorené tak, aby vám poskytli to najlepšie pre náročných a odvážnych profesionálnych hráčov. Najlepší dizajn, spevnenie, pohodlie, jednoduchosť a hrateľnosť.

Basová gitara SBP Jackson Pro Spectra Bass IV, 5-strunová

Počnúc typom, úplne nový zvuk Pro Range Spectra Bass SBP IV prichádza s jedinečným viac laminátovým topoľovým burl, orechom, javorom, orechom, mahagónom zabaleným do štýlového karibského štýlu. Kompletná modrá, vrátane výrazného 2×2 farebne rovnakého vreteníka s decentným emblémom J. Offsetový basový systém Spectra Largemouth bol tiež inovatívne vyvinutý s ohľadom na profesionálneho hudobného interpreta, ktorý má väčší horný roh, ktorý rovnomerne rozdeľuje telesnú hmotnosť počas celej doby hudobný nástroj pre dokonalú rovnováhu a vychutnávanie si pohodlia a ľahkosti. Priechodný päťdielny javor/orech/javor/orech/javor t

Elektrická gitara Jackson Pro Series Spectra Bass SBP IV, karibská modrá, Largemouth bol tiež inovatívne vyvinutý s ohľadom na profesionálneho hudobného interpreta

Jackson Pro Series Elektrická gitara Spectra Bass SBP IV

Zvuky Jackson Pro Collection Spectra Bass sú skutočne precízne spracovaný nástroj, ktorý má svoje srdce a dušu priamo v názve, basgitara s veľkými ústami pre profesionálov. Silné pruhované basy, ktoré sú viac než len zníženie oproti ostatným, basy vytvorené tak, aby poskytovali to najlepšie pre namáhavých a vzrušujúcich profesionálnych účastníkov. Najlepšie možné z hľadiska dizajnu, tvarovania, pohodlia a jednoduchosti a hrateľnosti.

Počnúc dizajnom, úplne nový zvuk Pro Series Spectra Bass SBP IV obsahuje unikátny viaclaminátový systém pokrytý sofistikovaným Clear Black Burst otvorený komplet, vrátane špeciálneho 2×2 odtieňovo prispôsobeného vreteníka s decentným logom J. Protichodný typ basového systému Spectra Largemouth bol tiež inovatívne navrhnutý s uvažovaným profesionálnym hudobníkom s väčším horným rohom, ktorý rovnomerne rozdeľuje telesnú hmotnosť po celom zariadení. ideálna rovnováha a účasť na pohodlí. Celé telo je päťdielne.

Jackson Pro Series Elektrická gitara Spectra Bass SBP IV, Transparent Black Burst

Jackson Pro Series Elektrická gitara Spectra Bass SBP IV

Basgitara Jackson Pro Range Spectra Striped je precízne spracovaný hudobný nástroj, ktorý má svoje srdce a dušu priamo v názve – basové zvuky pre profesionálov. Úchvatné basy, ktoré nie sú len strihom na ostatných, ale pruhované basy vyrobené tak, aby poskytovali to najlepšie pre náročných a odvážnych profesionálnych účastníkov.

Najlepšie možné z hľadiska dizajnu, tvarovania, jednoduchosti, pohodlia a hrateľnosti. Počnúc dizajnom, úplne nová séria Pro Series Spectra Bass SBA V obsahuje výrazné viacvrstvové ploché telo z jaseň/orech/javor/orech/mahagón zabalené do nádherného. Fázový efekt Blue Burst, vrátane špeciálneho 3×2 farebne zladeného vreteníka so skromným logom J a čiernym hardvérom. Protikladný štýl tela zvukov Spectra Bass bol inovatívne vyrobený s ohľadom na profesionálneho hudobného interpreta, ktorý má väčší vyšší roh, ktorý rovnomerne rozdeľuje telesnú hmotnosť na celý hudobný nástroj pre najlepšiu rovnováhu a podieľa sa na pohodlí a jednoduchosti.

Jackson Pro Series Spectra Bass SBP V 5-strunová elektrická gitara, Blue Burst, obsahuje výrazné viacvrstvové ploché telo, Fázový efekt Blue Burst

Jackson Pro Series Bass SBP V 5 strunová elektrická gitara

Zastavte ruskú propagandu na Slovensku


Elektrobicykel ADO A20 XE

Elektrobicykel ADO A20 XE