Basová akustická elektrická gitara Breedlove lebo aj basgitaristi si želajú, aby hromy boli odpojené! Ekologické Discovery S Concert Edgeburst Bass Sounds CE od Breedlove, vytvorené s novou, svetovo citlivou, zvukovo špičkovou modernou technológiou EcoTonewood umožňujú hráčom basových zvukov dostať sa von spolu s používaním skupiny.

Basová akustická elektrická gitara Breedlove

Akustický elektrický pracant vybavený elektronickými produktmi Fishman Presys I, tento pozoruhodne pohodlný hudobný nástroj Show system poskytuje jedinečné, sférické spevnenie pochádzajúce z vintage zmesi smreku Sitka so zreteľným hlasom a teplého, vnímavého afrického mahagónu. Krk veľkosti 32 s hodvábnou úpravou umiestni každú vážnu notu na dosah. Ohromujúca lesklá povrchová úprava, hladký výrez a asymetrický vreteník dodávajú tomuto basgitaristovi hladký súčasný vzhľad, ktorý zodpovedá jeho modernému modernému vzhľadu. Objavte sériu Breedlove ECO, miesto, kde gitara uspokojí les.

Breedlove Discovery Concert Edgeburst CE basgitara akusticko elektrická gitara, Sitka

Breedlove Discovery S Concert Edgeburst CE basová akustická elektrická gitara

Pursuit Live performance Basové zvuky CE The Quest Concert Pruhovaná basgitara CE Sitka Smrek – mahagón nie je len najúspornejším tradičným akustickým basovým zvukom Breedlove, je to jedna z najpopulárnejších tradičných akustických basgitár v tomto odvetví. Tento 32-palcový. Veľkosť veľkosť pruhované basy poskytujú ohromujúcu projekciu so zvukom Sitka smrek top. Breedlove Bridge Truss umožňuje to najlepšie pre agresívny pôžitok a hlbokú zvukovú projekciu. Robustný a bohatý zvuk s touto citlivou basovou gitarou vychádza zo spoľahlivého smreku Sitka a mahagónového chrbta a aspektov. Zahŕňa dôveryhodnú a nádherne znejúcu elektroniku LR Baggs EAS. Je skutočne bezpečný na prenášanie a fantastický výkon. Na tradičnej elektrickej gitare s akusticko elektrickými basovými zvukmi z kolekcie Breedlove Pursuit Collection budete šumieť oveľa lepšie, budete hrať lepšie a budete hrať oveľa viac. Zvuk najlepšie drevo Okrem tvaru tela je najlepším znakom gitary identifikačný aspekt jej zvuku, jazda v aute cez jej vi

Breedlove Pursuit Concert Bass CE akusticko elektrická basgitara, mahagón

Breedlove Pursuit Concert Bass CE akustická elektrická basgitara

Trblietavý lesk Amber Burst open komplet ilustruje trvalý, úplne prirodzený, špecifický zázrak myrtového dreva a nová, planétovo vedomá, zvukovo špičková moderná technológia EcoTonewood od Breedlove vám umožňuje vyzerať lepšie ako v skutočnosti. Zázračný mix Myrtle z palisandrového základu, mahagónových stredov a javorových veľmi čistých zvonivých výšok predstavuje plný hlas jedinečnému znejúcemu akustickému basovému nástroju vyrobenému s použitím elektrického pódia a odpojenej džemovej úpravy v mozgu. Držte sa nižšieho vedenia k vysokej móde! Návštevy, rovnako ako náročné elektronické produkty Fishman Presys I, zahŕňajú korytnačiu väzbu, medené nastavovacie vybavenie, ako aj efektívne, jednoduché, saténové kompletné 34-úrovňové hrdlo z afrického mahagónu s jemným výrezom na každom výraznom pražci. Vyberte si Created in Flex BreedloveECOCollection – v ktorej gitara spĺňa les.

Breedlove Pursuit Exotic Concerto Amber Bass CE AE gitara, Myrtlewood

Breedlove Pursuit Exotic S Concerto Amber Bass CE AE gitara

Trblietavý lesk Amber Burst ukazuje trvalý, normálny, individuálny zázrak myrtového dreva a nová svetoznáma, zvukovo vynikajúca technológia EcoTonewood od Breedlove vám umožní vyzerať lepšie, ako možno. Myrtlova magická kombinácia spodnej časti z palisandru, mahagónových stredov a javorových veľmi čistých zvonivých výšok dáva plný hlas poddajnej, rýchlo výrečnej bezpražcovej akustickej pruhovanej basgitare. Veľká rezonujúca postava Concerto ponúka organický dolný doraz až po výrazné kĺzanie, legatové línie a koronárne srdce-ťahajúce vibrato. Meetings, spolu s presnou elektronikou Fishman Presys I, pozostávajú z korytnačieho viazania, medených ladiacich zariadení, ako aj z elegantného, príjemného hodvábneho kompletného 34-stupňového afrického mahagónového krku s jemným výrezom prístupným v hornej časti. Rozhodnite sa pre Designed in Flex BreedloveECOCollection, miesto, kde elektrická gitara spĺňa podmienky lesa.

Breedlove Pursuit Exotic Concerto Amber Bezpražcová basgitara CE AE gitara, Myrtlewood

Breedlove Pursuit Exotic S Concerto Amber bezpražcová basgitara CE AE

Bezpražcová koncertná Exotic Concerto

Akustická Fender Kingman Bass V2: Fender gitara American Ultra Jazz Bass, Flea Striped Lively


Elektrobicykel ADO A20 XE

Elektrobicykel ADO A20 XE