5-strunové basgitary Ibanez BTB 1835. Bezpochyby by váš hudobný nástroj mal byť identický s kalibrom vašej tvrdej práce. Občas mi príde na myseľ slovo butik: komponenty na úrovni výberu, dizajn na mieru a kvalitné prvky, to všetko v precízne vyrobenom nástroji. Ale čo kúpna cena? To je miesto, kde prichádza na scénu Ibanez. Svetové snímače Aguilar DCB plus vražedné tvarovanie tónov Existuje mnoho skvelých dôvodov, prečo basgitaristi svetovej triedy prisahajú na basové snímače Aguilar DCB, ktoré nájdete v basgitare Ibanez Premium BTB1835.

Tieto snímače s dvojitým keramickým magnetom poskytujú vášmu Premium BTB1835 rozšírený rozsah tonálnej všestrannosti a ponúkajú jemnú rovnováhu medzi citlivým útokom, hladkým udržaním a komplexnými harmonickými. A budete ohromení rozšírenými možnosťami tvarovania tónov, ktoré ponúka 3-pásmový ekvalizér. K dispozícii je tiež 3-režimový prepínač stredného pásma, ktorý vám umožňuje vytvarovať si podtón tak, aby vyhovoval akémukoľvek hudobnému žánru alebo štýlu hry.

Ibanez 5-strunové basgitary BTB 1835

Schopnosť zabudovať kvalitu z malých dielní do pôsobivého, no lacného vybavenia je demonštrovaná basami radu BTB. Vysoká kvalita. Navrhnutý pre Inspiref, všetky Ibanez High quality sú vytvorené s vyberanými farebnými lesmi, vysokoprofilovými pomôckami, vybavením a špecializovanými schopnosťami remeselného spracovania a náležitou starostlivosťou o váš osobný hudobný výlet. Bohatosť zvuku, nádherný fyzický vzhľad a bezkonkurenčná hrateľnosť v kolekcii Ibanez najvyššej kvality vám sprístupnia dvere vašej nádrže inšpirácie. 9 ks krk javor/bubinga/panga Panga s grafitovými podpornými tyčami 9-dielny krk javor/bubinga/panga panga poskytuje vynikajúcu inváziu, malé minimá a väčšiu výdrž.

Ibanez BTB1835 BTB Premium 5-strunová elektrická basgitara, Natural Shadow Low Gloss

Ibanez BTB1835 BTB Premium 5 strunová elektrická basgitara

Mono-rail most zlepšuje definíciu a udržiava Ibanez špecifikoval svoj vynikajúci Mono-rail V most pre Premium BTB1835. Na rozdiel od mostov s jedným telom je každé sedlo Mono-rail úplne oddelené od ostatných. Robí to pre vás dve veci. Po prvé, keďže sedlá nie sú spojené, vytvárajú minimálne sympatické vibrácie. Tým sa zabráni zvoneniu nepoužívaných strún. Po druhé, každé sedlo je dvojito ukotvené, čo umožňuje efektívny prenos energie medzi výpletom a telom. Výsledkom je, že basgitaristi tu v Sweetwater šalejú o úžasnej čistote a výdrži Premium BTB1835.


Váš nástroj by sa určite mal rovnať kalibru vašej energie. Skôr či neskôr príde na myseľ pojem obchod: Rozhodnite sa pre kvalitné zdroje, dizajn a kvalitné prvky, to všetko v precízne vyrobenom nástroji. Ale zvážili ste maloobchodnú cenu? To je miesto, kde je Ibanez k dispozícii. Naša schopnosť postaviť malú maloobchodnú predajňu dobrej kvality do pôsobivých, ale nákladovo efektívnych nástrojov je prezentovaná kolekciou basov BTB.

Špičkový dizajn Všetky kolekcie Ibanez Superior navrhnuté pre Inspiref sú vyrábané s vyberanými tónmi, vychytávkami, vybavením a oddanými schopnosťami kvality a starostlivosti najmä o hudobný zážitok. Bohatosť vzhľadu, krásna vizuálna príťažlivosť a bezkonkurenčná hrateľnosť v sekvencii Ibanez High quality budú k dispozícii dvere vašej nádrže inšpirácie. 7ks Panga Panga/Purpleheart s grafitovými povzbudzovacími tyčami 7ks Panga Panga/Purpleheart krčná oblasť poskytuje tonálnu prehľadnosť, výnimočný úder a štíhly úchop.

Ibanez BTB1905LW BTB 5-strunová elektrická basgitara, Florid Natural Low Gloss

Ibanez BTB1905LW BTB 5 strunová elektrická basgitara

Váš hudobný nástroj by sa mal nepochybne rovnať kvalite vašej tvrdej práce. Skôr či neskôr si človek predstaví slovné spojenie: Kvalitné spotrebné materiály, konštrukcia s hrdlom a prvky najvyššej kvality, to všetko v precízne navrhnutom zariadení. Rozmýšľali ste však nad obstarávacou cenou? To je miesto, kde príde na rad Ibanez.

Schopnosť zakomponovať skromné nákupy dobrej kvality do pôsobivých, no cenovo dostupných nástrojov, dokazujú basgitary radu BTB. 5ks javor/orech krk s grafitovými povzbudzovacími tyčami 5ks javor/orech oblasť krku poskytuje tonálnu kvalitu a vynikajúci útok. Grafitové výstužné tyče poskytujú masívnu podporu a ideálnu rovnováhu. Hmatník z palisandrového dreva Hmatník z palisandru poskytuje zdravú plnú farbu pomocou cieleného stredného poľa. Stredné pražce z nehrdzavejúcej ocele Oceľové pražce majú dlhú životnosť a dlhú životnosť. Flamed Maple best / Ash / Okoume wing physique Flamed Maple najlepšie zobrazuje nádhernú kresbu dreva, ako aj systém krídel Ash/Okoume ponúka príjemné osvetlenie a bohatý sus

Ibanez BTB765 BTB 5-strunová elektrická basgitara, Dragon Eye Burst Low Gloss

Ibanez BTB765 BTB 5 strunová elektrická basgitara

vaše zariadenie by malo bezpochyby zodpovedať kalibru vašej tvrdej práce. Občas mi príde na myseľ príslovie: Komponenty na úrovni výberu, dizajn až po krk a prvky najvyššej kvality, to všetko v precízne vyrobenom zariadení. Zvažovali ste však cenu? To je miesto, kde príde na rad Ibanez. N

Schopnosť vyvinúť v malých predajniach vysokú kvalitu do pôsobivých, avšak nákladovo efektívnych nástrojov je demonštrovaná basami radu BTB. Ibanez Custom Electronic products 3-hudobné skupiny EQ Ibanez Custom made Electronic products 3-group EQ je naším najnovším vylepšením myšlienky priamej, nekomplikovanej, nezmyselnej EQ rukoväte. Vylepšenie a zníženie pre toto stredné ovládanie sú sústredené na mierne odlišné frekvencie, čo je inovácia, ktorá ponúka vopred určenú škálu najužitočnejších farieb basových zvukov.

Snímače Bartolini BH2 Snímače Bartolini BH2 poskytujú tesnú spodnú časť, výrazný stredný rozsah a jednoduchú reakciu. Konfigurácia s dvojitou cievkou zlepšuje kĺbové spojenie a predĺženú čepeľ

Ibanez BTB845 BTB štandardná 5-strunová basová gitara, Cerulean Blue Burst Low Gloss

Ibanez BTB845 BTB štandardná 5-strunová basgitara

Ibanez začal svoj život v roku 1908 ako spoločnosť Hoshino Gakki v Nagoyi v Japonsku. Do gitarového biznisu sa však spoločnosť dostala až v roku 1929, kedy začala dovážať gitary Salvador Ibanez zo Španielska. V roku 1935 začal Hoshino Gakki stavať španielske akustické gitary pod názvom „Ibanez Salvador“, ktorý sa neskôr skrátil na „Ibanez“. Hoci Ibanez začal vyrábať elektrické gitary už v roku 1957, na Západe bola firma pomerne neznáma až do 60. rokov, kedy začali vyrábať gitary podľa amerických návrhov. Koncom sedemdesiatych rokov Ibanez prestal vyrábať odvodené nástroje a začal vyrábať inovatívne originálne gitary a basgitary, ktorými je spoločnosť teraz známa. Ibanez je tiež známy svojimi efektovými pedálmi (najmä Tube Screamer) a gitarovými zosilňovačmi.


Elektrobicykel ADO A20 XE

Elektrobicykel ADO A20 XE