Sawtooth Americana Heritage 5-strunová basgitara si vyžadujú úplne nový každodenný život s gitarami série Americana Traditions. Pútavé košele Flame a Spalted Maple a Wilkinson vylepšujú náš hlavný technologický doplnok vašich snímačov Fishman Fluence Unaggressive/Active s úplnou bezchybnosťou. 5-strunová elektrická basgitara Sawtooth. Cali Light blue Flames ponúkané v zachovanej danej konfigurácii, všetky s 24 pražcami pre najvyššie využitie každého oznámenia.

5-strunová basová gitara Sawtooth Americana Heritage

Basová séria z minulosti Americana Historical určite ohúri každého hráča a nadšenca svojou eleganciou a energiou.

Sawtooth Americana Heritage 5-strunová elektrická basgitara, Cali Blue Flame

Sawtooth Americana Heritage 5-strunová elektrická basgitara

Nadčasová Traditions Physique zvyčajne nadobúda úplne novú existenciu pomocou elektrických gitár Americana History Range Striped. Pútavé stretnutia Spalted Maple Tops a Wilkinson vylepšujú špičkový technický prídavok snímačov Fishman Fluence Inactive/Energetic s úplnou brilantnosťou. Všetky pozostávajú z 24 pražcov pre najlepšie využitie každej noty. Americana History Bass Sounds Collection určite ohromí každého hráča a fanúšika pomocou svojej nádhery a potenciálu.

Elektrická basová gitara Sawtooth Americana Heritage Series, Natural Spalted

Elektrická basgitara Sawtooth Americana Heritage Series

Mod24 Sequence je v skutočnosti súčasným pohľadom na tradičnú pruhovanú basovú postavu. Získajte identický skutočný pocit, ktorý ste vyvinuli, s dobrými technickými vylepšeniami, ako sú snímače Fishman Fluence Unaggressive/Energetic a Force/Pull Coil Divide. Basswood Physique, Canadian Maple Throat a 24 pražcov na hmatníku zo santalového dreva vám poskytujú prístup ku každému záberu Poznámka! S Mod24 od Sawtooth zaručene vyniknete v štúdiu alebo v obývačke.

Elektrická basová gitara Sawtooth Americana série Mod24, prírodný plameň

Elektrická basgitara Sawtooth Americana série Mod24

Kolekcia Rebel24 je v skutočnosti rebelantskou úvahou o klasickej basovej postave. Získajte rovnaký pocit, na aký ste boli zvyknutí, pomocou vyšších technologických vylepšení, ako sú snímače Fishman Fluence Passive/Productive a Press/Draw Coil Divide. Telo z basswoodu, kanadský javorový krk a 24 pražcov na javorovom hmatníku vám ponúknu vstup do každej noty ! S použitím Rebel24 od Sawtooth pravdepodobne vyniknete v štúdiu, ako aj v obývačke.

Elektrická basgitara Sawtooth Americana Rebel24 Series, saténová čierna

Elektrická basgitara Sawtooth Americana Rebel24 Series

Ibanez SR Workshop

Už 3 desaťročia poskytuje SR hráčom s basovými zvukmi pokročilú alternatívu. Vďaka neustálemu uznávaniu sa Ibanez neustále snaží reagovať na väčšie požiadavky rôznych športovcov pri rôznych finančných rozpočtoch. Ale bez ohľadu na špecifikácie, stred je identický – SR neustále vzrušuje svojou čistou, rýchlou oblasťou krku, ľahkým telom a dokonale zladenou elektronikou. 5ks SR javor/bubinga cez hrdlo SR Portamento má 5-dielny javor/bubinga cez hrdlo pre zvýšenú ochranu a vynikajúcu farbu.

Piezo Level Control Na zadnej strane SR Portamento sú zapustené ovládacie prvky priradené ku každej jednotlivej strune na ovládanie množstva Ibanez-špeciálneho AeroSilk Piezo snímača. Najlepšiu stabilitu a reakciu strún možno dosiahnuť nastavením množstva tak, aby podporovalo rôzne meradlá strún. Personalizovaná výplň pre AeroSilk Piezo systém Prispôsobený mostík je vyrobený špeciálne pre čo najlepšiu funkčnosť v programe AeroSilk Piezo snímania. Jedinečná plastová podložka

Elektrická basgitara Ibanez SR Workshop SRF706, hnedá Burst Flat

Elektrická basgitara Ibanez SR Workshop SRF706

Už tridsať rokov ponúka SR hráčom s pruhovanými basmi pokročilú alternatívu. Ibanez sa neustále snaží riešiť širšie požiadavky rôznych hráčov pri rôznych finančných rozpočtoch. Ale bez ohľadu na to, aké sú vlastnosti, stred je rovnaký-SR je neustále stimulovaný svojim ľahkým, rýchlym hrdlom, ľahkým celým telom a perfektne zladenými gadgetmi. Vývoj polodutého systému Poloduté telo s hrúbkou 55 milimetrov a hustotou polodutého telesa ponúka bohatú tradičnú akustickú farbu so svojou maximálnou dutou plochou, smrekovým prevedením a mahagónovým zadným dielom a koncami.

Snímač AeroSilk Piezo Prispôsobené pripojenie obsahuje tajomstvo metódy AeroSilk Piezo, ktorá funguje so strunami na poranenie D’Addario ECB81. Obrys predlaktia Špeciálne navrhnutý obrys predlaktia na našom tele najlepšie poskytuje pohodlie a poskytuje elegantný dôraz na vzhľad. Tvarované hrdlo zadnej nohy Hmatník z palisandru s perami na označovanie polohy, klobúky a 5ks Jatoba/ Bubinga krk a hrdlo w

Ibanez SR Workshop SRH500 elektrická basgitara, Natural Browned Burst Flat

Elektrická basgitara Ibanez SR Workshop SRH500

Elektrobicykel ADO A20 XE

Elektrobicykel ADO A20 XE